Moment Kontrol Sistemi

.


KOLAY MONTAJ VE UYGULAMA; Kumanda svvichlerine ihtiyaç duymaz, Basınç sensörleri ve ekran bağlantı kabloları montaja hazır şekilde gelir. Sadece elektrik bağlantısı yapmak yeterlidir. Sistemde kullanılan tüm malzeme EMC - Low - CE - Rosh standartlarına uygun olup, ayrıca askeri (MIL-DTL-26482, MIL-C-26482 standartlarına uygundur.


GÜN IŞIĞINDA YÜKSEK PARLAKLIK; SAĞLAYAN 10 ” RENKLİ EKRAN; Hiçbir kontrol sisteminde bulunmayan 10 inç renkli ekran ve gün ışığında yüksek parlaklık sağlayan donanım-yazılım. Ekran basınçları gerçek BAR olarak takip edebilme. Ayrıca belirlenen limitlerde yüzde olarak yükü ekranda görebilme. Ekran üzerinden kullanım performans raporu görüntüleme sistemi. Örneğin %90-100 performans arası kullanım süreler takip sistemi,

SERTİFİKALI GÜVENİLİRLİĞİ KANITLANMIŞ ELEKTRONİK SİSTEM; EMC - LVD - CE - INSPECTION

CE: CE, üretilen ürünün AB ortak pazarına uygunluğunun belgelendirilmesidir. CE taşıyan bir ürün AB pazarında serbest dolaşım hakkına da sahip olur. Ürünü CE' ye taşıyan ise standartlarca desteklenen yeni yaklaşım kararnameleridir. Yayınlanmış olan bu standartlar ile can güvenliğinin sağlanması için gerekli şartlartanımlanmıştır.

LVD: LVD Yönetmeliği kapsamına giren elektrikli teçhizatın bu Yönetmelikte yer alan emniyet gerekleri ve uygunluk değerlendirme prosedürlerini sağladıktan sonra piyasaya arzı için gerekli olan emniyet kuralları ile uygunluk değerlendirme prosedürlerine ilişkin usul ve esasları belirlemektir. LVD direktifi kapsamına alternatif akım için 50 Volt-1000 Volt arasında, doğru akım için 75 Volt-1500 Volt arasında değişen anma gerilimlerinde kullanılmak üzere tasarımlanan elektrikli teçhizat girmektedir.

EMC: Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) Direktifi işleyişi diğer cihazları bozabilecek veya diğer cihazlardan etkilenip bozulabilecek bütün elektrikli ve elektronik cihazlara uygulanacak temel gerekleri belirlemektedir. Temel gerekler, cihazın yarattığı azam elektromanyetik bozucu etkilerin aşağıdaki cihazların kullanımını engelleyemeyeceğini belirlemektedir. Ulusal radyo ve televizyon alıcıları, sanayi üretim ekipmanı, mobil radyo donanımı, mobil radyo ve ticari telsiz telefon donanımı, tıbbi ve bilimsel aletler, bilgi teknolojisi donanımı, ev aletleri ve elektronik ev eşyaları, hava ve deniz radyo (telsiz) ekipmanları, elektronik eğitim araçları, telekomünikasyon ağları ve ekipmanları, radyo ve televizyon yayını vericileri, lambalar ve floresan lambalar ve diğer araçlar olağan elektromanyetik ortamlarda yeterli elektromanyetik bağışıklığa sahip olabilecek bir şekilde yapılmalıdırlar. Ürünlerin AB ülkelerinde ve ülkemizde piyasaya arz edilebilmeleri için CE işaretlemesinin uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

Inspection: Inspection Sertifikasyonu, CE Belgelendirme ve Teknik Dosya Onay hizmetini kapsar.


HAFIZA VE GARANTİ SÜRESİ TAKİBİ; 6 yıla kadar tüm verileri kaydedebilme (açıları ve basınçları bar cinsinden kaydedebilme) Makine periyodik bakımlarının çalışma saati üzerinden takip edilmesi ve raporlanması sistemi (örneğin tabla dişlisi yağlama süresi takibi, kestamid değişim takibi vb.) Garanti süresi takibi (üretici firmanın belirleyeceği çalışma süresinin takip edilmesi)


GPS-GSM MODÜLÜ; Dahili konum belirleme GPS-GSM modülü ile uydu üzerinden takip sistemi ve makine işletme sahibine operatör kullanım raporlarının mail olarak gönderilmesi Her 10 dk da bir raporlama Türkçe dil desteği ve kolay okunup-anlaşılabilir raporlama sistemi


LİMİT AŞIMI BİLDİRİMİ; Limit aşımı ve acil durumlarda makine kesme -koruma sistemi. - Sistem üzerindeki dahili açı sensörü ile çift eksenli zemin eğimini ekrandan takip edebilm özelliği. (Makinenin kullanım anında; kayma,çökme ve ayak batması gibi durumları ekranda görebilme ve uyarı sistemi)


İKAZ VE UYARILAR; Gerçek zamanlı otomatik güncellemeli saat desteği. (RTC) Makine yük aşımı ve ihlal- risk durumunda sesli uyarı sistemi.


GÖRSEL EKRAN; Toplu alım ve anlaşma durumunda ekran üzerinde medya görüntüleme sistemi Vinç yük diyagramı, bakım ve eğitim görselleri, ürün katalogu firma tanıtım vs. ekleyebilme özelliği.


Kolay montaj ve uygulama (kumanda svvitchlerine ihtiyaç duymaz) Basınç sensörleri ve ekran bağlantı kabloları montaja hazır şekilde gelir, sadece elektrik vermeniz yeterlidir.

GREEN ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMİ ÜSTÜNLÜKLERİ

1. Kolay montaj ve uygulama (kumanda svvitchlerine ihtiyaç duymaz) Basınç sensörleri ve ekran bağlantı kabloları montaja hazır şekilde gelir, sadece elektrik vermeniz yeterlidir.

2. Hiçbir kontrol sisteminde bulunmayan 10 inç renkli ekran ve gün ışığında yüksek parlaklık sağlayan donanım-yazılım.

3. Sertifikalı güvenilirliği kanıtlanmış elektronik sistem EMC - Low Voltage - CE - RoHs

4. Askeri Standartlarda Konektör kablo bağlatırları (MIL-DTL-26482, MIL-C-26482)

5. Ekran basınçları gerçek BAR olarak (gerçek manometre basıncı) takip edebilme. Ayrıca belirlenen limitlerde yüzde olarakyükü ekranda görebilme.

6. 6 yıla kadar tüm verileri kaydedebilme (açıları ve basınçları bar cinsinden kaydedebilme)

7. Gerçekzamanlı otomatik güncellemen saat desteği. (RTC)

8. Limit aşımı ve acil durumlarda makine kesme - koruma sistemi.

9. Sistem üzerindeki dahili açı sensörü ile çift eksenli zemin eğimini ekrandan takip edebilme özelliği. (Makinenin kullanım anında; kayma,çökme ve ayak batması gibi durumları ekranda görebilme ve uyarı sistemi)

10. Dahili konum belirleme GPS-GSM modülü ile uydu üzerinden takip sistemi ve makine-işletme sahibine operatör kullanım raporlarının mail olarak gönderilmesi (her 10dk da bir raporlama) Türkçe dil desteği ve kolay okunup-anlaşılabilir raporlama sistemi.

11. Makine periyodik bakımlarının çalışma saati üzerinden takip edilmesi ve raporlanması sistemi (örneğin tabla dişlisi yağlama süresi takibi, kestamid değişim takibi vb.)

12. Garanti süresi takibi (üretici firmanın belirleyeceği çalışma süresinin takip edilmesi)

13. Ekran üzerinden kullanım performans raporu görüntüleme sistemi. Örneğin %90-100 performans arası kullanım süreleri takip sistemi, (saat dakika saniye cinsinden)

14. Toplu alım ve anlaşma durumunda ekran üzerinde medya görüntüleme sistemi; Vinç yük diyagramı, bakım ve eğitim görselleri, ürün katalogu firma tanıtım vs. ekleyebilme özelliği.

15. Makine yük aşımı ve ihlal- risk durumunda sesli uyarı sistemi.

16. Opsiyonel kablosusuz kamera takip sistemi


HEMEN ARA